Decydując się na zorganizowanie większej imprezy takiej jak np. wesele, czy inną, większą uroczystość, trzeba pomyśleć właściwie o wszystkim. Od wystroju, przez jedzenie aż do różnego rodzaju atrakcji. Wszystko jest bardzo ważne i jeśli chcemy cieszyć się zadowoleniem naszych gości, należy podejść do sprawy perfekcyjnie. Wiele osób, w ostatnim czasie, odbiega od klasycznych form i korzysta z wynajęcia busa, który sprawdza się w wielu sytuacjach. O tym jednak powiemy w dalszej części artykułu – zachęcamy do czytania!

Food truck na wesele

Na różnego typu przyjęciach, kluczowe okazuje się oczywiście jedzenie. Przy pięknej pogodzie, mało kto chce siedzieć w zabudowanym pomieszczeniu. Wiele osób, decyduje się zatem na organizowanie otwartych imprez. W przypadku chociażby wesela, doskonale sprawdzają się food trucki. Jest to na pewno dodatkowa atrakcja dla gości, ponieważ każdy może skosztować nieznanych mu dań. Można wynająć także dodatkowe busiki z kawą i przekąskami. Jedną z bardzo znanych i szanowanych marek jest Vw t2, czyli Volkswagen Transporter. Pojazd ma dużo miejsca doskonale pasuje do przyjęć w stylu retro.

Zdjęcia na weselu – photo bus

Oczywiście, im więcej atrakcji, tym zadowolenie weselnych gości wzrasta. Nie ma zatem nic lepszego, niż zyskanie, z takiego przyjęcia pamiątki w formie fotografii. Tutaj świetną opcją okazują się photo busy. Taka mobilna „budka” na zdjęcia to doskonała rozrywka zarówno dla pary młodej, jak i wszystkich zaproszonych. Właściwie udekorowany bus wywołuje odpowiedni klimat i rozluźnia atmosferę. Zdjęcia można wykonywać wewnątrz pojazdu, jak i przy nim, w zależności od upodobań.

Volkswagen transporter na każde wesele

Wynajem busów jest obecnie bardzo popularny i nadaje całokształtowi swoistego charakteru i oryginalności. Mobilne busy, są też pewnego rodzaju ułatwieniem, gdyż można ulokować je w wybranym przez siebie miejscu, w razie jakby nastała konieczność zmiany scenerii. Jeśli zatem, stawiacie na wygodę i klasę, taka forma usługi z pewnością przypadnie wam do gustu.