Udało się! Nawiązaliśmy współpracę ze znanym deweloperem, który buduje mieszkania w Ząbkach. Nasza firma zajęła się dostawą materiałów budowlanych na nowe osiedle w Ząbkach przy ul. Powstańców. Współpraca przebiegła nam w profesjonalnej i miłej atmosferze, a o jej szczegółach piszemy poniżej.

Budowa mieszkań – bez firmy transportowej ani rusz!

 

Kiedy deweloper buduje mieszkania, nie może nas zabraknąć w pobliżu. Każda inwestycja budowlana nierozerwalnie wiążą się z koniecznością przewiezienia na miejsce budowy różnego rodzaju prefabrykatów i materiałów. O ile w przypadku budowy własnego domu można pokusić się o samodzielną próbę transportu, o tyle przy budowie nowego osiedla, bez firmy z odpowiednim zapleczem ani rusz. Zwłaszcza, że samo przewiezienie materiałów to nie wszystko. Konieczne jest również zgłoszenie tego faktu odpowiednim służbom i uzyskanie stosownych pozwoleń. Nasza firma załatwia wszelkie formalności w imieniu klienta, w związku z czym korzystanie z naszych usług jest bardzo opłacalne, zwłaszcza dla dużych deweloperów. Nic więc dziwnego, że deweloper z Ząbek zgłosił się do nas przy okazji budowy nowego osiedla.

 

Nowe osiedle – jak przyczyniliśmy się do jego powstania

 

Nowo wybudowane mieszkanie w Ząbkach to prawdziwa perełka pośród realizacji, przy których mieliśmy okazję pracować. Deweloper, który zlecił nam transport materiałów budowlanych jest lokalnym potentatem, który cieszy się dużą renomą w deweloperskim świecie. Z tym większym zapałem podjęliśmy się tego zlecenia. Naszym zadaniem było terminowe i bezpieczne dostarczenie materiałów na plac budowy. Ponieważ do przewiezienia były zarówno ładunki sypkie, a także stałe, masowe, wykorzystaliśmy wywrotkę samochodową oraz ciągniki kołowe. Dla bezpieczeństwa przewozu, zastosowaliśmy dodatkowe mocowania w postaci pasów i ściągaczy. Dzięki temu udało nam się sprawnie przetransportować ładunek w miejsce, w którym niebawem miało się pojawić nowo wybudowane mieszkanie.

 

Nowo wybudowane mieszkanie – efekt wspólnych działań

 

Współpraca firmy transportowej z deweloperem, który buduje mieszkania nie zawsze przebiega pomyślnie. Czasem opóźnienia w transporcie mogą opóźnić dostarczenie materiałów, a co za tym idzie – wydłużyć okres budowy mieszkań. Na szczęście w przypadku naszej współpracy z firmą Wiśniewscy obyło się bez tego rodzaju nieprzyjemnych niespodzianek. Wszystko udało nam się zrobić na czas, a ekipa budowlana w niedługim czasie wybudowała nowe osiedle w Ząbkach.

Nowo wybudowane mieszkania to solidna robota – cieszymy się, że mogliśmy mieć w tym swój udział.