Wyobraź sobie taką sytuację: wybierasz się wraz z rodziną na urlop. Wszystko gotowe: rodzina zajęła miejsca w samochodzie – o dziwo, dzieci nie kłóciły się o miejsce z przodu. Walizki zapakowane do bagażnika – o dziwo, żona zmieściła się w zaledwie dwóch. Myślisz sobie: o dziwo, ten urlop zapowiada się nadzwyczaj dobrze!

Wtem, gdy wyjeżdżasz z parkingu, zahacza o Ciebie zbyt szybkie i zbyt głośne BMW. Łup! Odgłos pękającego zderzaka przeszywa Twoją głowę. I w tym momencie przestajesz się już dziwić – przecież to BMW, czego mogłeś się po nim spodziewać. I nie dziwi Cię już nawet to, że on wyszedł z tej stłuczki bez szwanku, a Ty zamiast miejsca na plaży, szukasz ratunku, wpisując w wyszukiwarkę hasło „naprawa zderzaków Warszawa”. Czy w takiej sytuacji możesz liczyć na happy end? A i owszem!

Jeśli podczas podróży przydarzyła Ci się stłuczka, w wyniku której ucierpiały zderzaki Twojego auta, zgłoś się do nas! Nasza ekipa błyskawicznie usunie usterkę, dzięki czemu samochód szybko wróci do stanu pełnej używalności, a Twoje plany wyjazdowe nie spalą na panewce.

Naprawa zderzaków w Warszawie – to warto wiedzieć

W wyniku stłuczki zderzak może ulec zwykłemu zarysowaniu lub w gorszych przypadkach – pęknięciu. O ile w pierwszej sytuacji samodzielnie można polakierować element z defektem, o tyle w drugiej sytuacji konieczna jest naprawa zderzaka przez specjalistę. Gdzie takiego znaleźć w Warszawie?

Zapraszamy do nas! Naprawa uszkodzonych części w naszym warsztacie posiada co najmniej 5 zalet. Są to:
– oszczędność: dzięki nam nie musisz wydawać pieniędzy na nowe zderzaki – koszt naszej naprawy jest zdecydowanie niższy niż zakup nowych sztuk,
– solidność: metody naprawy zderzaków, jakie stosujemy w naszym warsztacie w Warszawie, zapewniają wytrzymałe i trwałe połączenia spawanych elementów,
– szybki czas realizacji: naprawa zderzaków przebiega u nas błyskawicznie,
– atrakcyjne efekty wizualne: z pomocą naszych lakierników, na zderzaku nie pozostanie nawet najmniejszy widoczny ślad po stłuczce,
– ekologiczność: nasze rozwiązania są przyjazne środowisku, przywracamy bowiem do pełnej sprawności uszkodzone tworzywa sztuczne, ograniczając tym samym ilość utylizowanych części oraz zakup nowych.

Chcesz mieć pewność, że uszkodzony zderzak zostanie rzetelnie zespawany i sklejony? Że nikt nie zauważy defektu, np. kiedy będziesz chciał sprzedać samochód? Nasza ekipa od napraw zderzaków zrobi wszystko, by sprostać tym oczekiwaniom i sprawić, że stłuczka będzie miała swój happy end. Zapraszamy do naszego warsztatu w Warszawie!